6 352,04 zł/m2 cena: 249 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,2 m2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej.

Opłaty:
Czynsz administracyjny w wysokości ok 750 zł + media według wskazań licznika.

Standard:
W mieszkaniu zostały odświeżono ściany oraz wymienione okna w pokoju oraz kuchni.

Lokalizacja:
Bardzo atrakcyjna lokalizacja w dzielnicy Tysiąclecie.
W pobliżu znajduje się Promenada im. Czesława Niemena, Centrum handlowe M1, Centrum handlowe Promenada, uczelnie wyższe, wiele sklepów, park wodny, apteka, przedszkola, szkoła podstawowa.
W  pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.
Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. 

Forma własności:
Pełna własność.

Zapraszam na prezentację.
Kontakt 7 dni w tygodniu. 
Zapewniamy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego.
Zapewniamy wsparcie prawne oraz korzystne zniżki u notariusza.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty CNAS-MS-390
Powierzchnia 39,20 m²
Powierzchnia użytkowa 39,20 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku wieżowiec
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu Do odświeżenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 750 PLN
Okna nowe PCV
Balkon jest
Winda tak
Liczba wind 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-374

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52,3m2 usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - pokój - pokój - kuchnia  - łazienka  - przedpokój Do ...

Powierzchnia
52,30 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 162,52 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-379

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon - ustawna kuchnia - łazienka  - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
29,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 271,19 zł
cena 185 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-384

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z balkonem francuskim - pokój - ustawna kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 739,13 zł
cena 310 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-386

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 49,9m2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy PCK. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na duży balkon  - pokój - ustawna kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
49,90 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 190,38 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie