6 578,95 zł/m2 cena: 250 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy PCK.

Opłaty:
Czynsz administracyjny w wysokości ok. 750 zł + media według wskazań licznika.

Standard:
Okna PCV.
W łazience została wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna.

Lokalizacja:
Bardzo atrakcyjna lokalizacja w dzielnicy Tysiąclecie.
W pobliżu znajdują się uczelnie wyższe, wiele sklepów, park wodny, centrum handlowe, piekarnia, przychodnia, apteka, przedszkola, szkoła podstawowa, restauracje.
W pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej.
Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. 

Forma własności:
Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu.

Zapraszam na prezentację.
Kontakt 7 dni w tygodniu. 
Zapewniamy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego.
Zapewniamy wsparcie prawne oraz korzystne zniżki u notariusza.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty CNAS-MS-391
Powierzchnia 38,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do odświeżenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 750 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-374

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52,3m2 usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - pokój - pokój - kuchnia  - łazienka  - przedpokój Do ...

Powierzchnia
52,30 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 162,52 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-379

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon - ustawna kuchnia - łazienka  - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
29,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 271,19 zł
cena 185 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-384

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z balkonem francuskim - pokój - ustawna kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 739,13 zł
cena 310 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-386

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 49,9m2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy PCK. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na duży balkon  - pokój - ustawna kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
49,90 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 190,38 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie