Konopiska, Rększowice
dom na sprzedaż

CNAS-DS-343

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom stanowiący połowę bliźniaka w Rększowicach, gmina Konopiska. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin poszukujących dużej przestrzeni mieszkalnej, jak i również może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. DOM:  Dom ...

Powierzchnia
1 710,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
321,64 zł
cena 550 000 
dom na sprzedaż - Konopiska, Rększowice

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

CNAS-LW-302

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal 145m2 usytuowany na parterze wejście z ulicy w kamienicy w centrum miasta ul Dąbrowskiego Lokal idealnie nadaje się pod usługi oraz działalność handlową, gabinety lekarskie, biura W skład lokalu wchodzą: Pomieszczenie ...

Powierzchnia
145,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 7 250 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Klucze, Kwaśniów Górny
działka na sprzedaż

CNAS-GS-287

Biuro Centrum Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę leśną w miejscowości Kwaśniów Górny 4315 m2. W samym sercu lasu, pomiędzy Kwaśniowem Górnym a miejscowością Cieślin CENA DO NEGOCJACJI Oferta dostępna tylko w naszym biurze! WYMIARY:  powierzchnia całkowita ...

Powierzchnia
4 315,00 m2
Cena za m2
12,05 zł
cena 52 000 
działka na sprzedaż - Klucze, Kwaśniów Górny

Dąbrowa Zielona, Święta Anna
działka na sprzedaż

CNAS-GS-286

Biuro Centrum Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę  rolną - łąka o powierzchni 10100 m² w obręb Dąbrowa Zielona Działka o kształcie nieregularnym 55m x 200m Nr ewidencyjny:  1885, 1686 LOKALIZACJA: Działki w okolicy miejscowości Dąbrowa Zielona, Święta ...

Powierzchnia
10 100,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 151 500 
działka na sprzedaż - Dąbrowa Zielona, Święta Anna

Bierawa, Dziergowice
dom na sprzedaż

CNAS-DS-283

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni 250 m² usytuowany na działce 1707 m² w miejscowości Dziergowice ul Lawendowa przy jeziorze Dziergowickim  Cena do negocjacji Skład budynku:   Parter: - wiatrołap - przedpokój - duży pokój z ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 707 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 024,00 zł
cena 756 000 
dom na sprzedaż - Bierawa, Dziergowice

Poczesna, Sobuczyna
działka na sprzedaż

CNAS-GS-282

Biuro Centrum Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę o powierzchni 1025 m² w Sobuczynie/ Brzeziny Nowe w przy ul. Szafirowa Działka o kształcie nieregularnym 19m x 60m MEDIA: w drodze prąd, gaz, woda. LOKALIZACJA: Działka na obrzeżach Częstochowy ...

Powierzchnia
1 024,00 m2
Cena za m2
92,77 zł
cena 95 000 
działka na sprzedaż - Poczesna, Sobuczyna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem