nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-391

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy PCK. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - pokój - ustawna kuchnia - łazienka  - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 578,95 zł
cena 250 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-390

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 39,2 m2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon z balkonem  - pokój - kuchnia - łazienka  - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
39,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 352,04 zł
cena 249 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-388

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30,15 m2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na duży balkon - kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
30,15 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 595,36 zł
cena 229 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-387

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,7m2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na balkon  - pokój - kuchnia - ...

Powierzchnia
44,70 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 346,76 zł
cena 239 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-386

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 49,9m2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy PCK. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na duży balkon  - pokój - ustawna kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
49,90 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 190,38 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

CNAS-MS-385

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52m2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ przy Al. Wyzwolenia. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny pokój dzienny z wyjściem na duży balkon - sypialnia - kuchnia z meblami ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 326,92 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ